Beatrice z Údolí buků

Narození: 2.10. 2018

Matka: Cyra Fanneli

Otec: Dagasse z Dorky

RTG   A HD A/A, ED 0/0

Výstavy: 3x CAJC, 2x BOJ, V1 a CAC na klubové výstavě

Třída chovnosti: IV - Recommandé

TAN test: 9 - 9 - 10 
053 (2).JPG
170.JPG
Nůžkový skus, plnochrupá, výška 64 cm, délka 72 cm, šířka hlavy 12,5 cm, délka mozkovny 13 cm, délka čenichu 13,5 cm.
Beatka rodokmen.JPG
Bea01.jpg
Bea02.jpg
Beatka je dcera mojí Cyry a Dagasse z Dorky. Je velmi krásná, dokonale stavěná, s krásnou barvou a rozložením harlekýnských znaků. 

Její majitelka Pavla o ní říká: "Beatka takový neuvěřitelně milý lump. Ona pořád něco vymýšlí a neustále to zdokonaluje. Naprosto mě dostává svojí nikdy nekončící dobrou náladou, divokostí a tím jak je pořád milá. Je neunavitelná a vždycky připravená na cokoliv.  Spolu se 
věnujeme poslušnosti a stopařině a než přišlo moje zranění, tak jsme i hodně běhaly. Při canicrossu mi naprosto vyhovuje tím, jak je na mě napojená. Není to takové to třeštiprdlo co se člověk bojí, že ho z kopce zabije. Ona krásně reaguje na mě, na moje povely, na moje tempo. Do kopce zabere a z kopce zpomalí. V tomhle je úžasná.
Je přátelská k ostatním psům a ráda si hraje a je neunavitelná. Na druhou stranu, když nechci, tak neobtěžuje, a to jak kolemjdoucí lidi, tak i psy. Do vody zásadně skáče a plave jak se mnou, tak i sama. 
Co na ní mám nejraději? Pro mě je to na prvním místě naprosto úžasný rodinný pes. Nemusím se bát s ní kamkoliv jít. Mezi lidi, do města, do přírody, k dětem. Snese se s kočkami a nemá reakci na střelbu. Je to 100% parťák do nepohody a ukradla mi srdce.
Co se týče výcviku, máme v plánu složit zkoušku BH-VT a pak se dál věnovat poslušnosti a stopařině".

 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one